НАГРАЂЕНИ ЗА ШКОЛСКУ СЛАВУ СВЕТИ САВА 27.1.2023.

На основу календара Министарства просвете, науке и технолошког развоја, петак 27.1.2023. године је радни – ненаставни дан. Награде ученицима, професорима и запосленима биће уручене на Школској слави Свети Сава 27.1.2023. године у 11 часова.

1. Зорана Луковић четврти  разред, треће место на државном такмичењу Центра за таленте у научној дисциплини књижевност
2. Душан Маричић четврти разред, 2.место надржавном такмичењу Центра за таленте у научној дисциплини географије 1. место у категорији најбољег рада
3. Алексеј Бојовић  четврти разред,  2. место на државном такмичењу Центра за таленте у научној дисциплини географије и 1. место у категорији најбољег рада
4. Лазар Перошевић трећи разред,  3. место на државном такмичењу Центра за таленте у научној дисциплинигеографије
5. Тина Јелић трећи разред, 3. место на државном такмичењу Центра за таленте у научној дисциплини географије
6. Александра Бојовић трећи разред, 3. место на државном такмичењу Центра за таленте у научној дисциплини географије
7. Соња Јованчић четврти разред, треће место на републичком такмичењу из књижевне олимпијаде
8. Милан Крсмановић ученик трећег разредана Математичка олимпијада средњих школа Републике Србије, прво место са максималним бројем бодова, на математичком такмичењу „Мислиша“ додељена је похвала и освојио је треће место и бронзану медаљу на међународном математичком такмичењу у Бугарској.
9. Елена Петковић ученица првог разреда члан је победничког тима региона југозападне Србије и на пласирала се на национо такмичење „Пословни изазoв“
10. Милош Радовановић ученик првог разреда део победничког тима, треће место на националном такмичењу  С.А.В.Е. Амбасадори
11. Лазар Мићић ученик првог разреда део победничког тима, треће место на националном такмичењу  С.А.В.Е. Амбасадори
12. Исидора Плавшић трећи разред награђена одлуком Педагошког колегијума школе
13. Ана Манојловић трећи разред, прво место на окружном такмичењу из биологије, учешће на Републичком тачмичењу из биологије и прво место на општинској смотри рецитатора
14. Александра Милинковић четврти разред, прво место на окружном такмичењу из биологије и учешће на Републичком тачмичењу из биологије
15. Ана Коларевић други разред, друго место на окружном такмичењу из књижевне олимпијаде и учешће на републичком такмичењу из књижевне олимпијаде
16. Лидија Кимчетић други разред, за постигнуте резултате у одбојци (друго место у избору спортисте Ивањице за 2022. годину)
17. Анастасија Ђурашевић други разред, за постигнуте резултате у одбојци (друго место у избору спортисте Ивањице за 2022. годину)
18. Лазар Коларевић први разред, за постигнуте резултате у фудбалу
19. Јована Лазић други разред, за постигнуте резултате у атлетици (најпопуларнији спортиста Ивањице за 2022. годину)

За постигнуте резултате ученика на Републичким такмичењима похваљују се предметни наставници ученика:

    1. Илинка Оцокољић наставник српског језика и књижевности

    2. Драгана Маричић  наставник географије

    3. Милован Марковић наставник математике

    4. Биљани Ајдачић  наставник српског језика и књижевности

    5. мр Зоран Вучетић, наставник рачунарства и информатике

    6. Ана Стаменић, наставник рачунарства и информатике

    7. Снежана Богдановић, наставник рачунарства и информатике за постигнуте резултате ученика на пријемном испит за упис у ИТ смер

    8. Марина Грујичић, наставник математике једна од најбољих дигиталних ментора у Републици Србији

    9. Татјана Перишић, наставник биологије

Награде ученицима, професорима и запосленима биће уручене на Школској слави Свети Сава 27.1.2023. године у 11 часова.

Оставите одговор