Održano predavanje u okviru projekta „Promoteri socijalne inkluzije“

Ivanjički radio

 Sequence 01.00 00 21 12.Still146Udruženje studenata sa hendikepom održalo je u ivanjičkoj Gimnaziji predavanje u okviru projekta “Promoteri socijalne inkluzije“.

Ispred ivanjičke Gimnazije domaćin je bila Marta Damljanović koja je prisustvovala ovom treningu na Zlatiboru. U društvu predsednika udruženja, Filipa Stakića i predstavnika kragujevačke Kancelarije za mlade, Stanislava Pantovića, Marta je govorila o pravima osoba sa hendikepom kao i socijalnoj  inkluziji koju organizuje Udruženje studenata sa hendikepom.

Ovaj projekat je podržan od strane Ministrastva omladine i sporta, a Marta Damljanović se upravo i bavi svim aktivnostima koje su vezane za ovu temu. Ona je maturantkinja ivanjičke Gimnazije i kako saznajemo ona će dalje školovanje nastaviti na Filozofskom fakultetu, odsek-psihologija.

 

Оставите одговор