EU PRO Plus Likovni konkurs za kalendar za 2022.

POZIVNO PISMO ŠKOLAMA ZA UČESTVOVANJE NA LIKOVNOM KONKURSU, 26. oktobar 2021. „Tvoje ideje, tvoja budućnost”

Sa zadovoljstvom pozivamo Vašu školu da učestvuje na nagradnom likovnom konkursu programa EU PRO Plus za srednje škole iz 99 lokalnih samouprava u regionima Šumadije i zapadne Srbije i Južne i istočne Srbije.
Program Evropske unije za lokalni razvoj EU PRO Plus ima za cilj da doprinese ukupnom društveno i ekonomskom razvoju navedenih 99 gradova i opština Srbije kroz poboljšano upravljanje teritorijalnim razvojem, podršku ekonomskom rastu, kao i unapređenje socijalne infrastrukture i kohezije. EU PRO Plus organizovanjem ovog likovnog konkursa za kalendar za 2022. godinu, nastavlja tradiciju koju su uspostavili programi koji su mu prethodili – PRO 1 i 2, EU i Evropski PROGRES i EU PRO.

Оставите одговор