Regionalna takmičenja Poslovni izazov

Organizacija Dostignuća mladih u Srbiji i u ovoj školskoj godini organizuje 4 regionalna takmičenja srednjoškolaca u preduzetničkim veštinama „Poslovni izazov“ koje finansijski podržava Ministarstvo omladine i sporta Republike Srbije.

Za region Zapadne Srbije takmičenje je održano 23. novembra 2016. u motelu „Livade“ u Preljini kod Čačka. Na takmičenju je učestvovalo 115 učenika iz svih srednjih škola iz ovog regiona. Učenici su bili podeljeni u 22 tima koji su rešavali poslovnu ideju. Takmičenje je bilo veoma jako tako da su odlučivale nijanse kod ekipa.

Našu školu predstavljali su sledeći učenici: Jelena Maričić III2, Jovana Krivokuća II2, Aleksandar Perišić II2 i Katarina Vučetić I2.

Učenik Aleksandar perišić je sa svojom ekipom osvojio 3. mesto i ovim se plasirao na nacionalno finale koje će se održati u Beogradu.

Sa učenici ma je putovao jedan od dva mentora učeničke kompanije Zoran Vučetić.

Оставите одговор