Poziv nastavnicima gimnazije na obuku za nastavnu temu Programiranje u okviru predmeta Računarstvo i informatika

Pozivamo sve zainteresovane nastavnike i nastavnice koji predaju Računarstvo i informatiku u gimnazijama da se prijave za novi ciklus obuka. Cilj programa obuke je da nastavnicima i nastavnicama pruži podršku u držanju nastave iz nastavne teme Programiranje, u okviru predmeta Računarstvo i informatika. Poseban fokus biće stavljen na koncepte stilizovanja i kreiranja statične veb strane, obrade podataka unetih preko formulara i baza podataka i njihovoj ulozi u savremenim informacionim sistemima.

Obuka će biti realizovana onlajn, u vidu kursa koji svaki polaznik i polaznica prolazi svojim tempom uz podršku mentora. Svi zainteresovani nastavnici i nastavnice na obuku mogu da se prijave putem ovog linka. Da bi se pristupilo prijavnom formularu, potrebno je ulogovati se svojim nalogom na portal Petlja.org. Prijave su otvorene do četvrtka, 08.02.2024. do 17 časova.

Оставите одговор