PRVI NACIONALNI SONS FESTIVAL

Science on Stage Srbija i Institut za moderno obrazovanje pozivaju sve vaspitače, učitelje i nastavnike biologije, hemije, fizike, matematike i informatike osnovnih i srednjih škola koji imaju originalne ideje za prenošenje znanja iz naučnih predmeta da se priključe prvom nacionalnom Science on Stage Srbija festivalu, koji će se održati 18. septembra 2021. godine, UŽIVO, u prostorijama Savremene osnovne škole.

Prvi Science on Stage Srbija festival je selekcioni događaj na kom se predstavljaju sjajni primeri STEAM nastave i biraju se četiri najbolja nastavnika, koja će Science on Stage Srbija i Institut za moderno obrazovanje poslati na dvanaesti po redu internacionalni Science on Stage festival, koji se održava 2022. godine, u Pragu (Češka Republika).

PRVI NACIONALNI SONS FESTIVAL ODRŽAĆE SE UŽIVO: IMO i Science on Stage Srbija (SonS) donose najmoderniju, najsavremeniju i najzabavniju stranu obrazovanja. Besplatna manifestacija za sve ljubitelje nauke.
Zvaničan sajt festivala https://sons.institut.edu.rs/festival/

Оставите одговор